Oplage van 350 + enkele AP-exemplaren Dit is een AP exemplaar (Artist Proof) Getiteld: On The Road Again (VW Beetle) Techniek: 3D-silkscreen Originele 3D-grafiek uit 2002 Handgesigneerd door James Rizzi in potlood Volledig ingelijst in een grijze aluminium lijst met blauwe passe-partout en optisch ontspiegelend glas met UV-bescherming Stofdichte afwerking van museumkwaliteit. Fotos are part of the condition description.