Prachtige vintage theepot van James Dixon & Sons, gevestigd in Sheffield, Engeland. Dit exemplaar, vervaardigd uit tin of verzilverd metaal, straalt vakmanschap uit en is voorzien van een sierlijk decor van eikenbladeren en eikels – een stijl die populair was rond de jaren 1880.James Dixon & Sons stond bekend om hun hoogwaardige zilverwerk, verzilverde artikelen en tinnen serviezen, waaronder theepotten, koffiepotten en complete theesets. Authentieke markeringen en het klassieke ontwerp maken dit stuk een mooie aanvulling voor verzamelaars en liefhebbers van antiek tafelzilver.Item zal zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden incl track and trace.