De 748 magnum van Maison Jacquesson komt uit de oogst van 2020, een prachtig rijpe en mooi gebalanceerde jaargang. Een uitstekende Extra-Brut champagne (2g/l), geproduceerd uit 55% van de terroirs van Aÿ, Dizy, Hautvillers en Champillon, en 45% uit Avize en Oiry. Een van de genummerde '700'-cuvées, bekend om hun finesse, zuiverheid en ongelooflijk rijpingspotentieel. Het is een blend van voornamelijk Chardonnay, aangevuld met Meunier, Pinot Noir en 24% reservewijnen (cuvées 747 tot 743 en 741). Het biedt aroma's van citrus en brioche. De bubbels zijn zeer fijn en luchtig. De smaak is zeer elegant, met tonen van witte vruchten en een licht eiken en minerale toets.#MW2025LUX