Jacomo Müller – Leysin – Zwitserland – Lucht- en zonnestralingstation – c. 1960 Prachtige affiche (heruitgave) voor de skistation Leysin, geïllustreerd door Jacomo Müller.Opgerolde affiche in redelijk goede staat.Gebruikssporen. (Zie foto's + beschrijving)Beschadigde hoeken, krassen door wrijving, fijne snede aan de linkermarge.Formaat : 88,5 x 126 cmZeer verzorgde verzending