Unieke muntgewichtdoos van Jacob Drielenburg.Te Amsterdam 1660Doos is nagenoeg compleet.Draadscharniertjes van deksel zijn gerestaureerd.Maten zijn 12.3 cm lang5.8 cm breed.2.3 cm dikAlle gewichtjes zijn gemerkt door de maker op 2 na.De doos is grotendeels origineel, waarbij deze begin 2e kwart 18e eeuw nog is aangepast aan de toen roulerende munten.