NIEUW!Prachtige jeans van het exclusieve merk Jacob Cohen in model J620.Hand Made in Italy, zeer verfijnd gemaakt met Japanse stoffen.Luxueuze broek in een mooie "blauwe " denim kleur met verzilverde knopen en speciale merk accenten.Tijdloos model.Heerlijke zachte comfortabele pasvorm.Model: J620Kwaliteit: 100% Katoen Afmetingen circa:Maat: 32 (maat 35 staat vermeld maar de pasvorm is iets kleiner)Taille: 44 cmTotale lengte: 111 cm Lengte vanaf kruis: 87 cm Breedte uiteinde broekspijp: 21 cmLet op:Het product wordt verzekerd verzonden via track & trace. Check voor de juiste maat uw afmetingen en de maattabellen van het merk op internet. De kleur op de foto’s kan afwijken van de werkelijkheid. De close-up foto's geven de kleur het beste weer.Diverse geruwde plekjes, past bij de vintage look.Verzend- en retourkosten zijn voor rekening van de koper.Bekijk voor meer exclusieve merken ook de andere kavels van FashionNetwork.