Jack Daniel'sDucks 2009 cadeauset - 2 glazen - 1 fles - etiket - ring - gesigneerd door Jeff Norman en Jeff Arnett - gekocht bij White Rabbit-winkelPrachtige set met meer waar voor je geld dan ooit.Gekocht bij de souvenirwinkel9.30.09 is de flesdatum.