Maria met Kind – gepatineerd gips – Nederland – eerste helft 20e eeuw.Gesigneerd “J.P. Maas en zn” en afkomstig uit de woning en het atelier van de zoon van de beeldhouwer, zelf eveneens actief als beeldhouwer.Professioneel verzonden – meer dan 850 vijfsterren-reviews wereldwijd.Indrukwekkende voorstelling van Maria met het Christuskind, uitgevoerd in gepatineerd gips. Maria draagt een kroon en houdt het kind in een beschermend gebaar voor zich. De compositie is rustig en evenwichtig, met een sobere maar verzorgde afwerking van gelaat, haar en drapering.J.P. Maas was een Nederlandse beeldhouwer die in de eerste helft van de 20e eeuw actief was en vooral religieuze sculptuur vervaardigde voor kerken, kloosters en katholieke instellingen. Hoogte circa 63 cm; in goede staat met normale gebruiks- en ouderdomssporen, met ontbrekende rechterhand van het Kind en een kleine herstelling aan Maria’s kroon.Bekijk aub goed de foto's, ze maken deel van de beschrijving.Verzonden met track & trace.