Oude urn uit het tweede keizerrijk tussen 1852/1870, volledig van smeedijzer met een wapenschild in ijzer, leeuwenkop en kettingen om de urn te sluiten, met de originele band. Prachtige patina uit die periode, zeer zeldzaam en decoratief object, ideaal voor verzamelaars of voor karaktervolle decoratie (inscriptie J.LAVERGNE BREVETE S.G.O.G PARIS). Uniek stuk, vol charme, karakter en authenticiteit.