Parijs: 1893. De negentiende eeuw (in Frankrijk) Klassen, zeden, gebruiken, kostuums en uitvindingen.Fort in-4, XII pp. (titelpagina, titel, frontispice), 774 pp. Uitgeversband in rood en goud met een rijk decor van symbolen, flora, adelaar (rug, 1e en 2e plat). Gouden randen. Decoréerd met een frontispice in chromolithografie, 16 gekleurde platen en 487 gravures.Superbe