Draagt signatuur J.B. KLOMBECK Naar Johann Bernard Klombeck (Clombeek), geboren te Kleef (Duitsland) 1 july 1815, overleden aldaar 1893. Leerling van B.C. Koekkoek. Johann Bernard Klombeck was voornamelijk werkzaam te Kleef. Schilder van landschappen en bosgezichten in de trant van zijn leermeester Hij heeft vele malen met E.J. Verboeckhoven samengewerkt die zijn schilderijen stoffeerde. Tentoonstellingen te Nijmegen, Amsterdam, Rotterdam, Groningen, Den Haag Leeuwarden en Brussel. Werken in bezit van Jan Cunen Museum te Oss en het Koekkoek Museum te Kleef, Haags Gemeentemuseum. Olieverf op paneel. Signatuur rechtsonder. Rechts in het midden zit een klein scheurtje in het paneel. Lijst is in prima staat.