Prachtig zakhorloge van het merk IWC, gerestaureerd bij de IWC-dealer in Genève.Samen met het horloge wordt de documentatie van de restauratie en het certificaat geleverd dat de dag aangeeft waarop het horloge is verkocht, namelijk 18/12/1908, en dus in zijn originaliteit.Het horloge loopt niet eens een seconde verkeerd!!Is in uitstekende staat, ik heb het heel weinig gebruikt.Alle stukken zijn voor 100% origineel.Het restaureren ervan heeft ongeveer 2000.- CHF gekost.Dank je wel