Bijzonderheden:- alles compleet en postfris- veel kleinbogen twee keer - in totaal ca. 90 exemplaren- elk met uniek velnummer- met/zonder fosfor- MiNr. 658 A + 685 C (zeldzame tanding). Alleen dit tweetal: ruim € 900,- (Michel 2023).Verder niets nagekeken, waardoor kans op meer vondsten!Ook voor handelaren interessant, omdat deze items los verkocht kunnen worden.Alles op luxe insteekbladen, speciaal voor kleinbogen.In gewatteerd Linder-album (hoge aanschafwaarde).Bekijk de foto's voor een eigen indruk. Alles is afgebeeld.Gratis verzending naar landen waar de meeste kopers vandaan komen.