Een kleine Kashan turkooise kan met tuit, ca. 13e eeuw.met gevormde decoratie onder een transparante gekleurde glazuur. Gerestaureerd. Middeleeuwse islamitische kunst.Grootte 10,5 cm hoogRef: Louvre Museum toegangsnummerMAO 714 voor een vergelijkbaar voorbeeld.Provenance: oude Franse collectieA.G. 1932-2022.Dit artikel wordt alleen binnen de EU verzonden.Zorg ervoor dat je een verzendadres in de EU hebt voordat je biedt.De leverancier garandeert dat hij dit kavel op een legale wijze heeft verkregen.De verkoper garandeert dat hij het recht heeft om dit kavel te verkopen/exporteren.De verkoper zorgt ervoor dat de benodigde vergunningen, zoals een exportvergunning, worden geregeld.Indien het langer dan een paar dagen duurt, informeert de verkoper de koper over de status van de vergunningen.