Iron Maiden – Fender Stratocaster kunstgitaar – Iron Maiden ontwerp door Juanjo Guarnido – Beperkte editie 6/12+ – 2025 – Persoonlijk handgesigneerd, Beperkte en genummerde oplage, Certificaat
Gitarre Fender Stratocaster artistiek, Iron Maiden design door Juanjo Guarnido - Édition n° 6/12, met een speciale dedicatie op de achterkant die Eddy afbeeldt, waardoor het uniek is. Hoes inbegrepen Elke gitaar is genummerd en ondertekend door Guarnido, en wordt geleverd met een echtheidscertificaat. Er is ook een genummerde en gesigneerde lithografie bijgevoegd, afkomstig van de originele tekening van de kunstenaar die is gemaakt voor de cover van het pop-up magazine « Iron Maiden: The Story of the Beast ». En nog een genummerde en gesigneerde lithografie (50/70).Fender Stratocaster kunstgitaar met Iron Maiden-ontwerp van Juanjo Guarnido- Dit is editie nummer 6/12, speciaal gewijd op de achterkant met Eddy's afbeelding, wat het uniek maakt.- met gitaarkoffer Elke gitaar is genummerd en gesigneerd door Guarnido, vergezeld van een echtheidscertificaatOok inbegrepen is een genummerde en gesigneerde litho-druk van de originele tekening die de kunstenaar maakte voor de cover van de tijdschriftcollectie pop-up Iron Maiden: The Story of the Beast.En nog een genummerde en gesigneerde 50/70 print {