Art Deco panter sculptuur, ontworpen door de gerenommeerde Franse beeldhouwer Irenée Rochard rond 1930. Vervaardigd in metaal met een diepzwarte patina en rustend op een ovale sokkel van zwart Belgisch marmer met onyx details.Het werk is gesigneerd "Rochard" en verkeert in zeer goede conditie. Een prachtig voorbeeld van dierlijke dynamiek in de Art Deco stijl – een must-have voor elke verzamelaar of liefhebber van vintage Franse kunst.Literatuur: Animals in bronze by Christopher Payne. Antique collectors club. Dictionnaire des peintres, sculpteurs, dessinateurs et graveurs by E. Benezit. Gründ. Dictionnaire illustré des sculpteurs animaliers & fondeurs de l’antiquité à nos jours by Jean Charles Hachet. Argus Valentines.Met certificaat van echtheid. Verzekerde verzending. Ophalen in Antwerpen mogelijk.