Deze zeldzame en uitverkochte editie van Invader is gemaakt ten voordele van de crowdfundingcampagne voor de lancering van het kunsttijdschrift Portfolio. Het is een portret van Enki Bilal (striptekenaar, schilder, scenarist,...) gemaakt door Invader (street art kunstenaar van de gepixelde Street Invaders en bedenker van Rubikkubisme). De twee kunstenaars werkten samen tijdens voornoemde crowdfundingsactie. Let op: er is ook een genummerde versie van 150 exemplaren, ongesigneerd en in een kleiner formaat - verwar de twee niet.- Pigmentafdruk op Hahnemühle Rag 310g papier- Gelimiteerde oplage van 150 exemplaren- Handgenummerd in het midden onderaan- Handgesigneerd door Invader en Enki Bilal- Afmetingen: 60 x 40 cm, niet ingelijst verkochtU ontvangt:een gelimiteerde druk met een oplage van 150 exemplaren, handgesigneerd door beide 2 kunstenaars en met diepdruk va Portfolio.De foto met Invader, die signeert, is enkel als voorbeeld bedoeld.