Lucas (England) – Industriële / maritieme elektrische signaalhoorn – ca. 1945–1960BeschrijvingOriginele elektrische signaalhoorn van het Britse merk Lucas, uitgevoerd in zwaar gegoten metaal met metalen klankhoorn. Dit type hoorn werd gebruikt in de scheepvaart en industriële omgevingen als waarschuwings- of alarmsignaal.De achterzijde toont de karakteristieke elektromagnetische constructie met spiraalvormig element. In het gietwerk is de aanduiding “England” aanwezig, passend bij Lucas-productie uit het midden van de 20e eeuw.Niet getest op werking.DateringCa. 1945–1960Materiaal• Gegoten metaal• Metalen hoornStaat• Ongetest• Originele patina• Gebruikssporen en lichte oxidatie passend bij leeftijd• Geen zichtbare breuken of scheurenHerkomstVerenigd Koninkrijk (England)OpmerkingWordt verkocht als verzamelobject / decoratief industrieel object. Functionele werking niet gegarandeerd.