Analoge oscilloscoop Lectroni-Tec, Franse fabricage, daterend uit de jaren 1950–1960. Behuizing van zwart metaal met een cirkelvormig CRT-scherm, talrijke afstellingen voor centrering, amplitude, synchronisatie en tijdbasis. Apparaat bedoeld voor de observatie van elektrische signalen in het laboratorium of in een technische omgeving. Visuele staat oud met gebruikssporen en patina uit die periode. Werking is niet getest, verkocht zoals het is. Prachtig verzamelobject in vintage industriële stijl, ideaal voor decoratie, museum voor techniek of liefhebber van oude elektronica.Zeer gewild in de wereld van industrieel ontwerp, wetenschappelijke curiositeiten, oude medische technologie, laboratoriumoptiek, steampunk en zeldzame meetinstrumenten.Ideaal voor verzamelaars, industriële loftdecoratie, curiositeitenkabinet, wetenschappelijke vitrine (theodolit, microscoop, sextant, kompas)