Waterkan en zijn presentoir van rotskristal, fijn gegraveerd, met een zilveren emaille-montuurWerk in de stijl van de Wienense Renaissance uit de zestiende eeuw De fijne gravures, de elegante krullen en arabesken waarin vogels en mascarons met een menselijk gezicht zich nestelen, dragen het kenmerk van renaissancemodellen. Van de zilveren beugel tot de luchtige lijn steekt het kleine geëmailleerde borstbeeld van een vrouwelijke term eruit, dat door zijn waakzame houding wordt omgezet in een boegbeeld.Mooi decor met gravure van bloemengeweven motieven.Presentatierek met 9 vakken. Hoogte van de waterkan: 16,5 cmDiameter van het presentatiestand: 17 cmOnopvallende restauratie aan de tuit van de waterkan. #parijsappartement