Zware messing katrolhanglamp met dubbele glazen kappen – ca. 1980–1990 – 10+ kgIndrukwekkende dubbele katrolhanglamp uitgevoerd in massief messing met twee fraaie witte opaalglazen kappen.Deze imposante lamp heeft een klassiek contragewicht-systeem met katrollen, waarmee de hoogte verstelbaar is.De prachtige balans tussen techniek en design geeft dit stuk een industrieel-klassieke uitstraling, geïnspireerd op vroeg-20e-eeuwse werkplaats- en biljartverlichting.Dankzij het gewicht (ruim 10 kilo) en de solide constructie is dit een hoogwaardig kwaliteitsstuk, ideaal boven een eettafel, biljart, bar of kookeiland.Kenmerken:Periode: ca. 1980–1990Materiaal: massief messing, glasBreedte 92 cm, lampglas 32,5 in doorsnede, In hoogte verstelbaar van ca: 116 t/m 155 cm vanaf het plafond.Gewicht: ruim 10 kgKappen: wit opaalglasVerstelbaar in hoogte door contragewicht en katrolsysteemFittingen: E27Met chique balansregelaar,Conditie: zeer goed, lichte gebruikssporen passend bij de leeftijdWerkt volledig, bedrading gecontroleerdEen statement-stuk dat elegantie en ambacht combineert – een echte blikvanger in zowel een klassiek als industrieel interieur.Foto’s maken onderdeel uit van de omschrijving. Bekijkt u deze daarom zorgvuldig.Het item wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.Voor sommige items kiezen wij ervoor deze gedemonteerd te verzenden.Zoekwoorden:messing hanglamp, katrollamp, contragewicht lamp, industriële verlichting, billiard light, opaalglas, klassieke lamp, vintage suspension lamp, Manylots, interior design, verlichting eettafel