Deze prachtige hanglamp van IKEA heeft een moderne tijdloze uitstraling en past in elk interieur. Het heeft een opaline glazen lampenkap met de originele chromen fittingen en luifel. Met een vorm en ontwerp vergelijkbaar met die van Holmegaard.In originele en goede vintage staat. Geen breuken of barsten, normale gebruikssporen. Afmetingen:Diameter: 30 cmHoogte: kap 37 cm totaal 120 cm, naar eigen inzicht inkorten.Materiaal: glas, staalGlas mondgeblazen220-240V 50-60HzMaximaal 60 W, E27.Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met track en trace.