Voor de echte vintage IKEA liefhebber: fraaie kinderstoel in typische jaren 70 stijl ontworpen door Gilliis Lundgren. Nog steeds prima in orde en zeer stevig, de bruine bekleding heeft in de loop van de jaren 2 kleine beschadigingen opgelopen, maar niets ernstigs.