De gepatineerde bronzen sculptuur CENTURION II van Igor MITORAJ is een originele uitgave, gedrukt in 1500 exemplaren. Het aangeboden exemplaar draagt het nummer 0423 / 1500 en wordt geleverd met een gesigneerd en gedateerd certificaat van echtheid uit 30 januari 1987.