Een icoon met een pelikaan, Rusland, 20e eeuw, tempera op houten paneel, formaat 30 x 26.Volgens de legende steekt een moederpelikan haar snavel in haar borst en voedt haar kleintjes met haar eigen bloed wanneer ze geen voedsel kan vinden. De vroege kerk zag in dit verhaal een prachtig beeld van wat Christus voor ons deed en wat wij in ruil daarvoor voor elkaar zouden moeten doen. Goede staat met gebruikssporen, verlies en schade. De echtheid van elke icoon wordt gegarandeerd.Tempera / gesso op een houten paneel, traditioneel gemaakt.De authenticiteit van elk icoon is gegarandeerd.