Menas, antieke icoon, 19e eeuw, tempera op houten paneel, formaat 23 x 29Voorwaarde: authentieke icoon in oorspronkelijke staat. Herkomst: privécollectie in Duitsland.De authenticiteit van elk icoon is gegarandeerd.