Oude icoon van hoge kwaliteit die de Aanbidding van de Maagd voorstelt. Rusland 18e eeuw.Weergave van de Maagd met Kind in een centrale aureool, de vele heiligen en engelen in aanbidding. In jou verheugt heel de schepping. Tempera en goudverf op een krijtlaag op een houten paneel (met twee spijkers aan de achterkant). Condities: goed, rekening houdend met de leeftijd van het icoon. Sporen van ouderdom, craquelures en lichte restauraties. Afmetingen: 30,5x27x3cm Met de hand geschilderd op hout.Tempera op ei op gouden ondergrond. Verzonden met UPS, inclusief tracking en verzekering.