Zeldzame blikken Volkswagen / VW Transporter in een "Zoo / Kindergarten" uitvoering, geproduceerd bij Ichiko (Japan) in de 60-er jaren !!De Volkswagen Transporter Bus is in een zéér mooie en geheel Originele, onbespeelde staat enheeft een perfect werkende friktiemotor aandrijving.Prachtig gelithografeerd met heldere kleuren !!Lengte van de Volkswagen Bus is ca: 25,5 cm !! (= 10" inch).Compleet met de Originele kartonnen box (Special voor de Japanse Markt gemaakt).Gemerkt: Ichiko (Made in Japan).Wordt zorgvuldig verpakt & verzonden mét Track/Trace !!