HUSH – District 13Prachtige beperkte oplage van de kunstenaar Hush, vervaardigd in 2025.Genummerd en gesigneerd werk, gedrukt in slechts 300 exemplaren.Hoge kwaliteit afdruk op kunstpapier.Nieuw werk, nooit ingelijst, plat bewaard onder uitstekende omstandigheden.Hush is een hedendaagse Britse kunstenaar, internationaal erkend voor zijn werk dat street art, Aziatische esthetiek, kalligrafie, klassieke schilderkunst en stedelijke cultuur verenigt.Gevestigd tussen het Verenigd Koninkrijk en Azië, ontwikkelt hij al meer dan 20 jaar een elegant en mysterieus universum, vaak gericht op de vrouwelijke figuur, identiteit en de dualiteit tussen traditie en moderniteit.Zijn werken worden tentoongesteld in talrijke galeries en privécollecties over de hele wereld, waardoor Hush een betrouwbare waarde is in de hedendaagse street art.Te verzamelen met Banksy, Invader, Shepard Fairey (Obey), JR, Vhils, C215, JonOne, Futura 2000, Blek le Rat, Swoon, Retna, Kaws, Os Gemeos, Miss.Tic, Seen, D*Face, Stik, Jef Aérosol, ROA, Ernest Pignon-Ernest.maar ook te associëren met belangrijke hedendaagse kunstenaars zoals Andy Warhol, Jean-Michel Basquiat, Keith Haring, Takashi Murakami, Damien Hirst, Jeff Koons, Richard Orlinski, Yayoi Kusama, Karel Appel, Mr Brainwash.