Prachtig vintage Deens design dressoir, ontworpen door Carlo Jensen en geproduceerd door Hundevad & Co. Uitgevoerd in kwalitatief palissander (rosewood). Dit dressoir is een elegante toevoeging aan zowel vintage en moderne interieurs. Afmetingen: Hoogte: 57,2cm, Breedte: 108,1cm, Lengte: 43,6cm.Verkeerd in goede conditie, bekijk de foto’s voor de gebruikssporen.Onze aangeboden items zijn gebruikt, tweedehands en kunnen gebruikssporen bevatten.Bekijk de foto’s goed en zorgvuldig voor een duidelijk beeld van het aangeboden kavel. De foto’s maken ook deel uit van de beschrijving.Het item kan alleen worden opgehaald in Uithoorn!