Bloemstilleven boeket met Primula's in een vaasjeIn een mooie vergulde houten lijst (40 x 34 cm) die het charmante schilderij (30 x 25 cm) extra cachet geeft. Lijst heeft sierlijk metalen bronskleurige hoekjes. In goede staat. Lieftallig gemengd boeket van Primula's ofwel sleutelbloemen. Dat zijn echte vroege voorjaarsbloeiers. Op de laatste foto's zijn enkele foto's te zien van hoe deze in tuin of bloempot de lente inluiden. Laatste foto is de botanische soort in de wilde natuur.Gesigneerd werk van H. Schallenberg.Onder verzamelaars is deze kunstenaar erg geliefd.Huibert Schallenberg (1883-1981) bekende Nederlandse kunstschilder van botanische voorstellingen.Huibert was een leerling van de kunstschilders Hendrik Schaap 1878-1955 en Franz Helfferich 1871-1941. Pieter Arie Scheen schreef in zijn Lexicon van de Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950, het volgende over Huibert:“Huibert Schallenberg schilderde bloemen en bloemstillevens in naturalistische trant. Hij was een botanisch schilder, die het als geen ander verstond om de flora op treffende, naturalistische- en zeer realistische wijze weer te geven.”