Een prachtig antiek Chinees porselein groot schotel (39,8 centimeter) met een centrale decoratie van negen pioenen te midden van bloeiende takken in een landschap, uitgevoerd in een mooie onderglazuurblauw en wit. Aan de rand een klassieke decoratie van cirkelpatronen. Met de hand vervaardigd in het oude China tijdens de Qing-dynastie, Kangxi-periode (ca. 1690). Aan de achterzijde een decoratie van gestileerde pruimenbloesems. Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Diameter: 39,8 centimeter (!!)Voorwaarde: Het object verkeert in goede staat, met bijtjes en drie haarlijntjes op de rand, zonder restauraties. De conditie is zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder, doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.