In de aanbieding een fantastisch Captain America figuur uitgebracht door Hot Toys. MMS563.Deze versie is de Avengers Endgame 2012 versie. Het figuur en onderdelen komen in zeer goede tot een bijna nieuw en zeer mooie staat. Ik heb zoveel mogelijk duidelijke fotos van het figuur proberen te trekken. What you see is what you get. Dit exemplaar heeft wel een beschadiging aan de straps om het schild vast te maken. 1 van de 2 straps is defect en kan daarom niet vastklikken. (Deze straps zijn heel fragiel voorzichtigheid hier mee geboden ). Ik heb de defecte strap wel toegevoegd in de set. Ik heb die in de case gestoken zoals op de foto aangegeven. Het schild kan wel rond zijn arm bevestigd worden met 1 strap zoals de fotos ook aangeven. Hand eraf halen en schild met strap over arm laten glijden. De artbox zelf is ook in een goede staat. De bruine originele shipper box is een gebruikte staat. Ik verzend veilig en verzekerd via Bpost.