Zeer Stijlvolle Antieke Franse Zakhorloge Displayhouder Deze elegante en unieke displayhouder is een prachtig voorbeeld van Frans vakmanschap, speciaal ontworpen om een zakhorloge op een waardige manier te presenteren. Het object is vormgegeven als een klassieke staande klok, wat een nostalgische en zeer stijlvolle sfeer toevoegt aan elk interieur.Het Ontwerp: De houder is vervaardigd uit een zwaar, duurzaam hout met een prachtige diepe nerf. De bovenzijde is voorzien van een deurtje met een ronde opening, waarachter het zakhorloge veilig en zichtbaar geplaatst kan worden tegen de zachte, donkergroene stoffen achtergrond.Details & Kwaliteit: * Stijl: Klassiek Frans, uitgevoerd als miniatuur staande klok. * Materiaal: Hoogwaardig, massief hout (mogelijk eiken). Het gewicht van circa 700 gram getuigt van de zeer degelijke kwaliteit en duurzaamheid van het materiaal. * Herkomst: Getuigt van traditioneel Frans vakmanschap. * Staat: Zeer stijlvol en in goede staat; een zeldzaam object voor de verzamelaar van horloges of antiek.Afmetingen: * Hoogte Totaal: 32 cm * Breedte: 11 cm * Diepte: 5,5 cm