Horace (Lyon, Cl. Morillon), 1606Quintus Horatius Flaccus, van alle onzedelijkheid gezuiverd. Voor gebruik door de Gymnasia van de Sociëteit van Jezus.Lyon, bij Claudius Morillon, Typogr. Sereniss. Ducis Montispenserij. 1606.Een in-12 volume (12 x 8,5 cm) (volledig met 301, (3) p.), volledig havannakleurig maroquinleer uit het allereerste begin van de 17e eeuw, met een rijk decor in fanfare-stijl, gouden wapens in het midden van de platten, een gladde rug met ornamentiek en gouden sneden (reliure uit die tijd gerestaureerd en heringebind).Prachtig exemplaar van deze Lyonse humanistische druk, met de wapens van de Abbé Genesse, met een decor in fanfarestijl. Op het eerste tegenplaat staat gedrukt: ex-libris — P. Grandsire.