Limited edition Honda Monkey Baja anno 1991. Uitsluitend gemaakt voor de Japanese markt in een beperkte oplage van slechts 3000 stuks. Origineel Honda zo goed als compleet. Perfecte basis om op te starten en te rijden of een totaal restauratie. - De carrosserie is in redelijke staat maar kan wat aandacht gebruiken indien gewenst. Het windscherm vooraan is er een stukje uit zoals te zien op de foto's. - Origineel zadel met nieuwe overtrek - de banden moeten gerepareerd/vervangen worden. - de remmen en ketting/tandwielen zijn ok. - de bromfiets staat al even stil in de collectie dus zal moeten worden opgestart. Geen documenten maar wij kunnen helpen met Belgische oldtimer registratie. Heel vroeg chassisnummer, originele motor. bezichtigen en afhalen regio 8000 Brugge, Belgie... wereldwijd transport mogelijk in overleg. Zeldzame bromfiets voor de liefhebber.