** NO RESERVE **Het schilderij doet erg veel denken aan Cornelis Schermer...Olieverf op gestoken eiken paneel 30,5 X 40,8 CM. Verkeerd in goede staat, enkele oude retouches zichtbaar onder UV. Voorzien van een antieke ornamentenlijst verkeerd ook in goede staat naar leeftijd, met lichte ouderdoms/gebruikssporen. Deze wordt tevens gratis met het werk meegeleverd.Werk wordt zorgvuldig verpakt en internationaal aangetekend verzonden.