Te koop aangeboden: de iconische HKliving Pillar ronde eettafel in zwart, diameter 140 cm.Een stevige, handgemaakte design tafel met de kenmerkende geribbelde zuil. Geschikt voor 6 personen en een echte eyecatcher in de ruimte.StaatDe tafel is gebruikt en heeft lichte gebruikssporen, passend bij normaal gebruik (zichtbaar op de foto’s).Geen scheuren of structurele beschadigingen, staat stabiel en is volledig in orde.Specificaties– Merk: HKliving– Model: Pillar– Diameter: 140 cm– Hoogte: 75 cm– Kleur: zwart– Materiaal: Sunkai-hout en MDF– Gewicht: ca. 57 kg– Blad is makkelijk los te halen voor transport– Nieuwprijs: €1.195Reden verkoopVerandering van interieur.Praktisch– Alleen ophalen– Kan bekeken worden bij ophalenVoor vragen, stuur gerust een berichtje. Altijd snel reactie.-----design tafel, ronde tafel, japandi, scandinavisch, eettafel zwart, hk living