Hervé DI ROSA: Let op, het gaat zo beginnen! - 1999Portfolio met 10 prenten (29,7 x 20,9 cm) ondertekend en gedateerd, waarvan één met potlood aangezet, ooit eigendom van Alain de Greff, voorzitter van Canal +.Alle drukproeven van ons portfolio zijn met potlood ondertekend!Speciale editie speciaal gemaakt voor Canal+De binnenkant van de omslag is versierd met een tekening in zwarte viltstift, gesigneerd, gedateerd en opgedragen aan Alain de Greff.Omslagformaat 33 x 25 cm.Werk opgenomen in het catalogus raisonné op pagina 293 onder nummer 1999-52; zie de foto's van de pagina uit het catalogus raisonné, waarvan wij u op verzoek een kopie kunnen verstrekken.Werk in goede staat, nooit ingelijst geweest.Wij zorgen voor een zorgvuldige verpakking, internationale tracking, verzekering en expresverzending voor al onze leveringen.