Prachtige vintage zijden Hermès-sjaal met de titel "Soirée de Gala", ontworpen door de kunstenaar Jean-Louis Clerc in 1960, opnieuw uitgegeven in 1980.Deze is de eerste editie.Met de hand gerold.Franse fabricageHermès Paris-logo, handtekening van de kunstenaar Clerc.Ontbreken van samenstellings- en copyrightlabel - te oud.Volgens de woordenlijst van de Carrés d'Art van Uitgeverij Arfon wordt het als zeldzaam en gezocht beschouwd (foto bijgevoegd).Goede algemene vintage staat ondanks enkele gebruikssporen (laatste foto).Zeer gewild bij verzamelaars.Zal zorgvuldig worden ingepakt en verzonden met het trackingnummer en verzekerd.