SpecificatiesMerk: HermèsModel: Kelly 28Materialen: Clemence-leer, goudkleurige hardwareKleur: RougeAfmetingen: 28 × 21 × 10 cmInclusief: beschermvilt, clochette, sleutel (x2), slot, regenhoes, schouderband, kleine dustbags en la boutique PARIS dustbag, & Entrupy-certificaatLand van herkomst: FrankrijkJaar van productie: 2016Serienummer: XConditie: B (het item verkeert in uitstekende staat. Het is zo goed als nieuw en slechts een paar keer gebruikt. Het vertoont minimale gebruikssporen).Details- 1 groot compartiment- 1 compartiment met rits- 1 steekvak