Originele grote stifttekening op papier van Herman Brood,Gesigneerd Herman Brood,Uniek werk,Afm. Papierformaat 65 x 50 cm, Niet ingelijst,Incl. certificaat van echtheid,Tekening zelf in goede staat, sommige lijnen zijn minimaal verkleurd, een enkele lichte vouw/kreukje. Zie foto’s voor eigen indruk.Aangetekende verzekerde verzending in een koker.