Origineel schilderij op canvas doek van Herman Brood, ‘Trippy Plane’ schilderij. Gesigneerd Herman Brood,Uniek werk,Afm. 120 x 100 cm,Incl. certificaat HB-M (Herman Brood-museum).Schilderij in goede staat geen beschadigingen, zie foto’s voor eigen indruk,Kan worden afgehaald of wordt aangetekend verzonden naar NL of BE tegen 100 euro bezorgkosten. Buiten Nederland of België alleen ophalen.