Word geleverd met echtheidscertificaat.Origineel en gelimiteerd werk. Zwevend ingelijst op een speciale manier, tussen 2 platen glas. Met een mooie zwarte gelakte houten lijst.Handgesigneerd, Genummerd door Herman Brood.Oplage 16/100Afmeting van de Zeefdruk57.5 cm x 69 cmAfmeting van de lijst inclusief Zeefdruk92 cm x 107 cm