Zeer groot schilderij, afmeting 160 bij 140 cm.Gemaakt door Herman Brood en Espen Gregor Hagen.Herman Brood heeft deze gesigneerd voor mij, op zijn fiets(!) in Amsterdam meegenomen en het persoonlijk overhandigd. Het is een dierbaar geschenk maar na 35 jaar wordt het tijd om afstand te doen van het schilderij.Zal prachtig staan op een grote muur!