Eerste tekening/gouache van Hergé ( rode draak op zwarte achtergrond ), voor de omslag van de eerste editie van het album " De Blauwe Lotus " uit 1936 . ( De originele tekening/gouache, bevindt zich momenteel in het Hergé Museum in Louvain-La-Neuve ).Prachtige en zeldzame lithografie, in MASSIEF houten kader : 43 x 43 cm Nieuwstaat.Genummerde exemplaar : 168 op totaal van 450 exemplaren. Beeldgrootte : 238mm x 238mm.Passepartout opening : 258mm x 283mm H.Kader/Lijst afmeting : 430mm x 430mm x 30mm.Verzekerde verzending met Bpost / Track & Trace. UITGEZONDERD : USA !!