Hierbij aangeboden een prachtige zeldzame rijk gedecoreerde opengewerkte porseleinen wandbord ofwel sierbord met het Rothschild Bird decor van Herend afkomstig uit Hongarije van de 20e eeuw in puntgave staat.Het bord is met de hand beschilderd en heeft het bekende en zeer gewilde Rothschild Bird en aan de rand florale decoratie met modelnummer 8402.De randen en accenten zijn verguld met 24 karaat goud.Het bord is in puntgave staat zonder beschadigingen of verkleuring van het porselein.Het bord is aan de onderkant gemerkt met de stempel en blindmerk:'Herend Hungary handpainted'8402 | RO 4AfmetingenHoogte: 4 cmDiameter: 33.5 cmHet bord wordt goed verpakt verzonden.Zie foto's voor eigen impressie.