Hierbij aangeboden een prachtige en speciale originele ronde taartschaal ofwel serveerschaal met handvatten met het Waldstein Multicolor decor van Herend afkomstig uit Hongarije van de 20e eeuw in puntgave staat.Deze bijzondere ronde schaal met handvatten is met de hand beschilderd en heeft het schaarse Waldstein Multicolor decor met modelnummer 173.De accenten en rand zijn verguld met 24 karaat goud.De schaal is in puntgave staat zonder beschadigingen of verkleuring van het porselein.De schaal is aan de onderkant gemerkt met de stempel en blindmerk:'Herend Hungary handpainted'173 | WMC. 3AfmetingenHoogte: 6 cmDiameter: 30.5 cmDe schaal wordt goed verpakt verzonden.Zie foto's voor eigen impressie.