Hierbij aangeboden een prachtige en zeer speciale originele vierkante schaal met grepen en het Fruits & Flowers decor van Herend afkomstig uit Hongarije van de 20e eeuw in puntgave staat.De schaal is met de hand beschilderd en heeft het mooie fruits & flowers decor met modelnummer 431.De rand is verguld met 24 karaat goud.De schaal is in puntgave staat zonder beschadigingen of verkleuring van het porselein.De schaal is aan de onderkant gemerkt met de stempel en blindmerk:'Herend Hungary handpainted'431 | BFR 4Verder heeft het de handtekening van één van Herend's kunstenaars wat het een 'meesterwerk' maakt.AfmetingenHoogte: 3 cmBreedte: 27.5 cmLengte: 24.5 cmDe schaal wordt goed verpakt verzonden.Zie foto's voor eigen impressie.