Hierbij aangeboden een prachtige originele zeer zeldzame grote rechthoekige broodmand ofwel diepe schaal met grepen en voeten met het 1e keus Rothschild Bird decor van Herend afkomstig uit Hongarije van de 20e eeuw in ongebruikte en puntgave staat.De broodmand heeft grepen en voeten in de vorm van stengels en heeft meerdere voelbare bloemen en is met de hand beschilderd en heeft het bekende en zeer gewilde Rothschild Bird decor met modelnummer 7654.De rand is verguld met 24 karaat goud.De broodmand is in puntgave staat zonder beschadigingen of verkleuring van het porselein.De broodmand is aan de onderkant gemerkt met de stempel en blindmerk:'Herend Hungary handpainted'7654 | RO 4AfmetingenHoogte: 10.5 cmBreedte: 32 cmLengte: 21 cmDe broodmand wordt goed verpakt verzonden.Zie foto's voor eigen impressie.